:-)

"Daj každému dňu šancu, aby sa stal najkrajším dňom Tvojho života".(M.Twain)20 novembra 2019

... opäť srdiečkujem...

Vitajte u mňa!
Veľmi pekne ďakujem za vaše skvelé komentáre k predchádzajúcemu príspevku, všetky ma veľmi potešili 💜💜💜

Už dávno som "nesrdiečkovala", tak som včera nažehlila poopsie a jednorožce, keďže som také látky zatiaľ v obchode neobjavila. Dokonca som nafotila aj môj mininávod (možno sa bude niekomu hodiť), ušila a dnes nafotila, predsa len doobeda je asi najviac svetla na fotenie :-)
A tak sa tri malé slečny mojej Peťky budú z nich tešiť, tieto sú pod stromček, tak psssst...

Postup je veľmi jednoduchý:
Nažehlíme nažehľovačku, prišijeme s inou látkou, prípadne v tejto fáze dozdobíme. Predkreslíme si srdiečko, spojíme s druhým kusom a spolu zošijeme, nezabudneme na malý ovror na prevrátenie a plnenie. Ja som plnila dutým vláknom a levanduľou zo záhradky, nakoniec otvor zašijeme sendvičovým stehom. Prišijeme alebo prilepíme šnúrku na zavesenie a máme hotovo.Alexík mi dnes neasistoval, práve vyšiel zo sprchy a vonku je zima :-)Zakvitol mi aj vianočný kaktus, má krásne, cyklaménové kvety. Zatiaľ aj výzdoba je jesenná.
Figovník má stále veľa plodov, ani ich nestíham jesť, ale list už takmer žiadny.A boli aj suchohríby, moji chlapci boli v nedeľu na hubách a priniesli ich na toto neskoré ročné obdobie dosť. Aspoň malá ukážka:


Ďakujem, až ste sa doklikali až sem :-) a prajem vám ešte pekný dník!
A.